Novým generálním ředitelem Elanor je Tomáš Grec

Na místo generálního ředitele a jednatele společnosti Elanor, předního dodavatele systémů pro řízení lidských zdrojů v ČR a v SR a významného poskytovatele mzdových a personálních služeb v řadě evropských zemí, byl od 17. května 2017 jmenován Tomáš Grec.

Na této pozici nahradil Petra Homolku, spoluzakladatele Elanor. „Vybudoval jsem firmu, na které mi i nadále velmi záleží a přeji si, aby pokračovala v kontinuálním vývoji a vysoké kvalitě poskytovaných služeb jako doposud. Proto je moje role v ní i nadále zachována v podobě poradce nového generálního ředitele,“ komentuje tuto změnu Petr Homolka.

Tomáš Grec (37) má čtrnáctiletou zkušenost v manažerských pozicích a s vedením stovek zaměstnanců a spolupracovníků. V minulosti pracoval rovněž ve státní správě.

„Mojí vizí je dovést Elanor ještě ke stabilnějšímu a dominantnějšímu postavení na trhu, věřím, že se staneme top zaměstnavatelem a top partnerem našich zákazníků. Jsme firma s lidmi v hlavní roli, což znamená, že naším hlavním cílem je spokojenost našich zákazníků a samozřejmě i zaměstnanců“, dodává ke svému nástupu.
Tomáš Grec má dvě děti a mezi jeho záliby patří cestování a četba knih.