Elanor na konferenci „Zdravotnictví 2018“

Společnost Elanor se stala partnerem dvou odborných sekcí konference „Zdravotnictví 2018“, která se uskutečnila ve dnech 12. – 13. října 2017 v hotelu Grandior v Praze.

V diskusním panelu zaměřeném na problematiku „Odměňování ve zdravotnictví“ vystoupil generální ředitel Elanor Tomáš Grec, který reagoval na otázku co může softwarová firma v této souvislosti zdravotnickým zařízením nabídnout. Druhý den naši společnost v programu reprezentoval Ondřej Kolařík, ředitel sekce Implementace a podpora SW, který v rámci tématu „Řízení zdravotnických zařízení“ hovořil o konkrétních výhodách zapojení systému pro řízení lidských zdrojů do komplexního řízení zdravotnického zařízení a jako příklad uvedl zkušenosti s implementací v Nemocnici Na Bulovce.

Konference „Zdravotnictví 2018“ se osobně zúčastnil ministr zdravotnictví ČR Miloslav Ludvík. Diskutovalo se především o současném stavu českého zdravotnictví, výhledu na příští období, vizích, záměrech a očekávaných změnách.

 

V odborném bloku věnovaném tématu „Řízení zdravotnického zařízení“ za Elanor vystoupil Ondřej Kolařík, ředitel sekce Implementace a podpora SW.