Spouštíme vzdělávací agenturu ELEA s.r.o.

Od 21.02. 2019 naše stoprocentní dceřiná společnost ELEA s.r.o. spustila novou webovou stránku, na které se můžete přihlásit na speciálně vytvořené kurzy pro zákazníky Elanor spol. s r.o.

Elanor Education Academy se jako vzdělávací agentura zaměří na uživatele SW produktů a služeb společnosti Elanor jako je mzdový a personální systém EGJE (Elanor Global Java Edition), dále také HR portál pro manažery a zaměstnance našich zákazníků a cloudové služby. Samozřejmě nezapomene ani na uživatele našich služeb a servisního portálu ESP (Elanor Service Portal).

Díky spolupráci s mateřskou společností disponuje moderním zázemím, které je plně přizpůsobené potřebám účastníků kurzů a vybavené moderní technikou. Samozřejmostí je též spolupráce s týmem kvalifikovaných a zkušených lektorů.

Do budoucna plánuje ELEA rozšířit nabídku služeb také o hard skills s renomovanými lektory a kouči s mezinárodní působností a také o komplexní analýzy vzdělávacích systémů firem v ČR a SK spojené s návrhy jejich optimalizace a zefektivnění, včetně nabídky zastřešení celofiremního vzdělávání.

Pro více informací navštivte stránku www.eleaedu.cz